Usługi dodatkowe

Aby Państwa pobyt w naszym obiekcie stał się jeszcze bardziej komfortowy i przyjemny proponujemy szereg usług dodatkowych:

OPIEKUN KLIENTA
Podczas całego Państwa pobytu nad jego właściwym przebiegiem będzie czuwał Opiekun Klienta dostępny pod specjalnym numerem telefonu 796 110 870 w godzinach 14:00-22:00
ROOM SERVICE
Bogate menu restauracyjne, lista win i trunków z całego świata oraz lokalne piwo warzone według tradycyjnych receptur to wszystko dostępne w wybranym przez Państwa apartamencie w godzinach 14:00-22:00 bez dodatkowych opłat! Usługa realizowana przez Warzelnię Piwa w Bydgoszczy. ul. Poznańska 8.
PRALNIA CHEMICZNA
W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z opiekunem klienta.
PARKING OGÓLNODOSTĘPNY
Bezpłatne parkowanie na ulicznych ogólnodostępnych miejscach parkingowych bezpośrednio przy obiekcie w godzinach 18.00- 08.00
PARKING W HALI GARAŻOWEJ
parking
Dla tych z Państwa którzy zechcą pozostawić swój samochód w ogrzewanej hali garażowej zlokalizowanej 100 m od naszego obiektu przygotowaliśmy specjalne miejsca parkingowe (cena za dobę).
WIECZORNY PRZYJAZD
evening
W przypadku przyjazdu do apartamentu po godzinie 22.00 obowiązuje dodatkowa opłata.
DODATKOWE ŁÓŻECZKO DLA DZIECKA
babybed
Na Państwa życzenie do apartamentu zostanie dostawione turystyczne łóżeczko niemowlęce za dodatkową jednorazową opłatą.
PRZEWODNIK PO MIEŚCIE
Jeżeli podczas Państwa pobytu zechcielibyście zwiedzić największe atrakcje centrum Bydgoszczy na wspaniały spacer połączony w wyprawą słonecznym stateczkiem zabierze Was nasz przewodnik. konieczna wcześniejsza rezerwacja u opiekuna klienta.
STOLIK Z WIDOKIEM NA WYSPĘ MŁYŃSKĄ W RESTAURACJI WARZELNIA PIWA
Dla naszych klientów bezpłatnie oferujemy gwarancję rezerwacji atrakcyjnego stolika w zlokalizowanej drzwi w drzwi popularnej restauracji ze wspaniałymi widokami i atmosferą. W celu skorzystania z oferty należy skontaktować się z opiekunem klienta do godziny 16.00 w dniu rezerwacji.
SALKA KONFERENCYJNA
OD zł
W naszym obiekcie znajduje się specjalnie przygotowany pokój spotkań biznesowych dla 4-6 osób wyposażony w ekran LCD , samoobsługowy zestaw startowy do parzenia kawy i herbaty. Dokładne ceny są wyszczególnione w formularzu rejestracji.