Cennik

Ilość osób / doba
cena

Wszystkie podane wyżej ceny są cenami netto. Zastrzegamy sobie prawo do ich zmian w czasie dużych wydarzeń kulturalnych i sportowych, targów, koncertów.

Waniliowy
Apartament Waniliowy to niemal czterdziestometrowa przestrzeń, urządzona z ogromnym wyczuciem smaku. Podzielona na sypialnię, salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem.
Apartament Orientalny
Niezwykle klimatyczny, mały, przytulny apartament typu studio, w którym wykorzystano detale charakterystyczne dla orientu to doskonała propozycja weekandowych i biznesowych pobytów krótkoterminowych spędzonych w tajemniczym klimacie orientu.
Apartament Podróżniczy
Ciekawie zaprojektowany apartament typu studio, w którym wykorzystano tematykę podróżniczą, z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym to doskonała oferta dla dłuższych pobytów biznesowych dla pojedynczych osób lub par
Apartament Morski
Ciekawie zaprojektowany apartament typu studio, w którym wykorzystano tematykę morską, z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym to doskonała oferta dla dłuższych pobytów biznesowych dla pojedynczych osób lub par.
Apartament Filmowy
Apartament filmowy zaprojektowany został specjalnie z myślą o grupach wspólnie podróżujących znajomych. W skład apartamentu wchodzą następujące pokoje: aktorski, reżyserski, operatorski.
Jagodowy
Przestronny, wysoki i dobrze wyposażony apartament jagodowy, to idealne miejsce na dłuższy pobyt w gronie nawet sześciu znajomych, lub rodzinną wizytę w Bydgoszczy.
Czekoladowy
Przytulny 30 metrowy klimatyzowany apartament typu studio zlokalizowany na poddaszu zaaranżowany został w ciepłych czekoladowych kolorach.
Pokój Błękitny
Przytulny i jasny, idealny dla osób pragnących spędzić weekend w Bydgoszczy.
Pokój Kawowy
Komfortowy pokój o powierzchni prawie 23 m2. Stonowana kolorystyka wykorzystana w tym pomieszczeniu w połączeniu z pieczołowicie dobranymi dodatkami sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości.
Pokój Kolonialny
Mały przytulny pokoik z własną łazienką zaprojektowany w stylu kolonialnym to idealna propozycja dla osób poszukujących noclegu tranzytowego lub pragnących spędzić weekand w Bydgoszczy.
Pokoj Operatorski
Jasny, słoneczny pokój wchodzący w skład apartamentu filmowego zaprojektowany w słonecznych kolorach pozwala dzięki zainstalowanym w nim grafikom przenieść się na plan niejednego znanego filmu.
Pokój Fotograficzny
Zaprojektowany we wrzosowych ciepłych kolorach idealnie spełni swoją funkcję podczas noclegu tranzytowego lub krótkiej wizyty w Bydgoszczy osób podróżujących indywidualnie.
Pokój Aktorski
Wysoki pokój wchodzących w skład apartamentu filmowego zaprojektowany został w odcieniach ciepłej zieleni, brązów, beżów tak aby w „towarzystwie” znanych światowych aktorów móc odpocząć i zrelaksować się po trudach podróży.
Pokój Muzyczny
Przytulny pokoik o pow. 14 m2 z dużym oknem balkonowym i widokiem na wieżę ciśnień zaaranżowany został w klimacie muzycznym.
Pokój Reżyserski
Przytulny pokój wchodzący w skład apartamentu filmowego zaaranżowany w odcieniach brązów i beży oraz dodatków w kolorach intensywnej czerwieni i bordo daje szanse swoim gościom odpoczynku „pod okiem” całej plejady reżyserskich gwiazd.