Przytulny 30 metrowy klimatyzowany apartament typu studio zlokalizowany na poddaszu, zaaranżowany został  w ciepłych czekoladowych kolorach.

Miejsce to składa się z sypialni wyposażonej w duże, miękkie i wygodne łoże małżeńskie, aneksu kuchennego, w którym mają Państwo wszystko „pod ręką” oraz funkcjonalnej łazienki, z kabiną prysznicową. W wyposażeniu apartamentu znajduje się również komfortowa, szeroka sofa oraz fotel z podnóżkiem.

Wiele wieczornych atrakcji zapewni Państwu telewizor LCD, który dzięki swoim rozmiarom przekątnej ekranu nie pozwoli zmęczyć wzroku. Do pary dołączyliśmy markowy odtwarzacz DVD, tak, aby mogli Państwo samemu decydować, co wyświetli się na szklanym ekranie.

Apartament idealny na romantyczny małżeński pobyt, zarówno dzięki wygodnemu łożu małżeńskiemu jak i klimacie samej secesyjnej Bydgoszczy. Miejsce na poddaszu sprawia, że wysokość pomieszczenia różni się w zależności od poziomu skośnego dachu kamienicy, tak więc najniższy punkt wynosi do 160 cm (od podłogi do sufitu).

Spędź wiele romantycznych chwil, z ukochaną osobą w Bydgoszczy, w naszym Czekoladowym apartamencie!

CENNIK

Ilość osób / doba
1
2
cena
120
170


ZAPEWNIAMY


GALERIA