Apartament Waniliowy to niemal czterdziestometrowa przestrzeń, urządzona z ogromnym wyczuciem smaku. Podzielona na sypialnię, salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem.

Do dyspozycji gości jest łóżko małżeńskie (160 cm) z szafkami nocnymi oraz pojedyncze (80 cm), również umiejscowione w sypialni. Zaś w salonie, przy stoliku kawowym, znajduje się rozkładana sofa, na której mogą spać kolejne dwie osoby. W części jadalnianej salonu mieści się wygodny, czteroosobowy stół śniadaniowy (z możliwością dostawienia piątego krzesła), usytuowany w pobliżu aneksu kuchennego.
Przewidziano także miejsce na bagaż i szafę ubraniową. W pokoju stoi również telewizor z wbudowaną przeglądarką internetową.
Ten, jakże uniwersalny apartament, z powodzeniem pomieści pięcioosobową grupę, zapewniając komfortowy pobyt w samym sercu miasta. A wnętrza w pastelowym waniliowym klimacie, podobnie jak lody o tymże smaku, zaspokoją nawet bardzo zróżnicowane gusta. To doskonały wybór zarówno dla rodziny z dziećmi jak i każdej innej grupy, podróżującej w celach biznesowych bądź prywatnych. Przebywanie w tym miejscu niewątpliwie będzie okazją do odprężenia się.

Ilość osób / doba
1
2
3
4
5
cena
220
240
280
300
350

ZAPEWNIAMY


GALERIA